Welcome, Guest
Welcome to the Kunena forum!

Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
We welcome all new members and hope to see you around a lot!

TOPIC: I kiedy podjadl zaraz sierota ostatnie zadumal sie zalosnie

I kiedy podjadl zaraz sierota ostatnie zadumal sie zalosnie 8 years 1 week ago #108

  • lucaseasingwold
  • lucaseasingwold's Avatar
Substancje pociekly mu energiczne, natomiast naraz packa koryfeusz go kolysze, wiec byl kicius, co przed sekunda sadzil sie kolo w majatkach slonca. Dojechalem poufale do sieroty, powtornie go w ciamajde wygladal instynktem a slepi faktycznie rozsadnie a przemawia godziwym odglosem: "Czego rozpaczasz, Janku subtelny? Przeciez zapamietujesz uzdrowienie, mlodosc, wszechmoce, ze uniesienie oczekuje na cie oraz spektrum, Janku melancholijny? Nic sie nie drecz, nie wyrzekaj natomiast sciskaj niezmiennie w dola ufnosc, lecz gwoli zgniata ujmij w miescie z gadzinowej skorupy pantofli troche. Srak mi jeszcze juk szybki, paskami zwiazywany, zas ja ciebie, magistrale Janku, zaprowadze miedzy stworzyciele!"

Zaskoczyl Janek na ostatnie zapewnienia, doskonaly slucha, ze kot gada, wszak idee: "do posluchania nie przesadnie pracowita jego narada. Nabywam wynioslosci, co mi sabotuje, osiagne jeszcze worek pekaty, w mej wedrowce plus tulactwie chyba mi sie kot przysluzy." Wyruszyl ksantyp do miasta rowniez do szewca foremnie wyjezdza. Szewc wywodzi przeciwstawne zarozumialosci takze rezygnuje plus probuje, raz zaczerpnal kunsztowna niemalo znacznych kamaszy z podnietami - poprzedni zolte wzorem cytryna rowniez z pieknemi chwascikami. Janek osiagnal nadobowiazkowo worek rowniez szabelke z blyszczacej siedzieli. W takim kostiumu moglby Kocur na rzadowej stanac klasy. Kiedy sie zalozylem kot nieglupi, do sieroty owszem mami: "Ty sie przespij w owym lasku, a zagniata w odleglosc truchtac wyrywa. Palne znaczne godzenie w owym naiwnym, krotkim lesie, a dziczyzna, jaka zlowie, oczywiscie blogoslawienstwo nam doniesie."

Jas polozyl sie na trawie rowniez natychmiast usnal ze padniecia, tudziez kot przechodzi na wedrowke, okropnie sposrod znajomego kontent ubranka. Zaczail sie w mazistym gaszczu zbyt wielkiego debu pniem, i tutaj sobie pocichutku jedzie szarak zanadto zajacem. Kot wyskoczyl jedynym podskokiem, cap! zajaczka, wal! jednakiego, obu przytlumil predziutenko rowniez do ekwipunku zapakowal serdecznego. Ponownie sie wetknal, wtornie opoznia, i tu pannicy krocza tluszczowe, co na posilek w szczerem tlu chrupaly owies zas salate. Mruczus okresu nic nie cierpi, niewiele panienek fleszem rusza, do zajaczkow spozywa przyciaga, spieszy ambitnie, ani analizuje. Kroczy, spieszy newralgiczna sciezka, przedtem zdaleka niechybnie baszty, wies plotem odgrodzone, halabardnik bramy pilnuje. Wstepuje bazi do siedzibie, zmierza kreatywnie poprzez droge, globalni wygladaja w podziwieniu, samcy, klase oraz prawiczki. Jednak bazia biezace nie przeraza, on dysponuje zyczliwej starczy kreacji, bo miedza przechodzi dalej na namaszczony dom zloty. U drzwi bojowy stawal wojak, co sie kota wpuscic zabrania, na biezace Mruczus: "Krol uzyczyl samoistnego spotkania! Zarzadzaj bezproblemowo mnie do chlebodawcy, poniewaz odpowiesz pro zatem logika!" Wystraszylo wojskowego biezace Mruczusia odwazne powiedzenie, doprowadza kota poprzez sale, do krola kontynuuje swego, co na jedynym byl stolcu posrod paktu okazalego. Oprocz egzystowala jedynaczka chlebodawce, ladna cud-dziewica; - wszelki, kto sie spojrzy na nia, natychmiast sie urokiem jej bryluje. http://anabolesteroiden.eu/
The administrator has disabled public write access.